تیمی از برترین کارشناسان و متخصصان با انگیزه و حرفه‌ای

ما به شما کمک می‌کنیم تا چیزهای زیبا را عالی ببینید

شرکت ترونیکس با استفاده از توان علمی و تخصصی بالا و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های جدید توانسته است در دو حوزه تولید منابع تغذیه سوئیچینگ، بالاستهای الکترونیکی، درایورها و ماژول‌های LED به پیشرفت‌های موفقیت‌آمیزی دست پیدا کند.
در حوزه تولید منابع تغذیه سوئیچینگ با تجربه چندین سال تولید در انواع کاربردهای نظامی، پزشکی، صنعتی و تجاری توانسته است منابع تغذیه در توانهای چند ده کیلووات را به صورت یک ماژول طراحی کرده و به عرصه تولید برساند. از اهداف این مجموعه این است که بتوانیم همگام با پیشرفت تکنولوژی در دنیا، به منظور تولید و توزیع محصولات مورد نیاز در صنعت روشنایی گامی بزرگ و استوار در زمینه برآورده ساختن نیازهای صنعت روشنایی برداریم.

بخشی از موفقیت‌های ما

1- تأییدیه از پژوهشکده وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری در خصوص طراحی و تولید تخصصی بالاستهای الکترونیکی
2 – طراحی و تولید انواع درایورهای LED
3 – طراحی و تولید انواع پنل های SMD (در ابعاد و توانهای مختلف)
4 – بزرگترین تولیدکننده برد مدار چاپی در شرق کشور
5 – طراحی و تولید منابع تغذیه 12 کیلووات (صنایع دفاع)
6 – طراحی و تولید کانورترهای صنعتی (پست نیروگاه )
7 – طراحی و تولید منابع تغذیه برای دستگاه های جت پرینتر (الکتریک خودرو شرق)
8 – طراحی و تولید بالاستهای الکترونیکی ضدانفجار

مراحل تولید یک محصول

تحقیق

در ابتدای امر با بهره‌گیری از توان کارشناسان ما در واحد تحقیق و توسعه (R&D) محصول مورد نظر مورد بحث و بررسی قرار گرفته و مقدمات تولید آن فراهم می‌گردد.

طراحی

در این واحد، پارامترهای مدار، قاب و سایر ویژگی‌ها و نیازمندیهای احتمالی مورد نظر قرار گرفته و طراحی آن تحت نظر متخصصان زبده حوزه و الکترونیک کشور صورت می‌پذیرد.

ساخت

در گام نهایی، فرآیند ساخت و تولید محصول بر اساس یافته‌های دو مرحله قبل، آغاز شده و تا اخذ آزمون‌های کنترل کیفیت و اطمینان از صحت عملکرد محصول پایان خواهد پذیرفت.

موجودیت ما در رشد و پیشرفت ماست

ما همواره در تلاشیم تا به آنچه لیاقت ایران و ایرانی است دست یابیم و معتقدیم هر روز فرصتی نو در جهت پیشرفت و رشد و شکوفایی است که از جانب پروردگار مهربان، به ما ارزانی گشته و همیشه سپاسگزار الطاف بی‌کران الهی و نیز مشتریان و همراهان مجموعه ترونیکس هستیم.